Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 27, 2020

Знайшли тіло зниклої українки

Автор:

|

Квітень 03, 2014

|

Рубрика:

Знайшли тіло зниклої українки

Мексиканська поліція 26 березня виявила тіло громадянки України, котра загинула від асфіксії, повідомив Євген Перебийніс, директор департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ (МЗС) України. «За інформацією посольства України в Мексиканських Сполучених Штатах, за результатами проведення порівняльного аналізу ДНК, процедури ідентифікації тіла невідомої особи, знайденого на території штату Юкатан у жовтні 2013 року, мексиканськими компетентними органами було встановлено, що це тіло належить громадянці України Марині Бураковій (1987 року народження)», — сказав п. Перебийніс. 

Директор департаменту додав, що, за даними судмедекспертизи, смерть українки настала орієнтовно наприкінці 2012 року внаслідок задушення. Згідно з мексиканським законодавством, у разі, якщо особа загинула на території Мексики від насильницьких дій, її тіло не підлягає кремації або вивезенню за кордон протягом трьох років від часу його виявлення у зв’язку з можливим проведенням слідчими органами додаткових експертиз. За інформацією МЗС, наразі поліція Мексики продовжує розслідування цієї справи. Особи, винні в злочині, ще не встановлені.
Як писав «Міст», у лютому 2013 року в штаті Юкатан, на одному з автошляхів, було знайдено труп 25-річного українського туриста Олександра Батичка з ознаками насильства в орендованій ним машині. Українець приїхав до Мексики на відпочинок разом із дружиною Мариною. Про її місцеперебування не було відомо аж дотепер.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply