Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Зіткнення потягів у Арґентині

Автор:

|

Червень 20, 2013

|

Рубрика:

Зіткнення потягів у Арґентині

Кількість постраждалих у залізничній аварії в Аргентині зросла до 315 людей, загинуло троє людей. 38 поранених перебувають у лікарнях, стан чотирьох осіб – важкий. Зіткнення поїздів сталося 13 червня близько 7:07 за місцевим часом біля станції Кастелар, за 30 км на захід від Буенос-Айреса. Вантажний потяг не зміг загальмувати й зіштовхнувся з пасажирським, що стояв на колії. 

Представники профспілки стверджують, що аварія могла статися через несправність гальмівної системи в одному з потягів, компанія-оператор запевняє, що технічний стан поїздів був задовільним, а машиніст одного з потягів не зупинився на заборонний сигнал семафора.
Крістіна Фернандес де Кіршнер, президент Арґентини, увечері 13 червня заявила, що ця подія викликала в неї «гнів і безсилля». При цьому президент зазначила, що вважає за краще «дочекатися вердикту судової системи» щодо цієї аварії. Пані Кіршнер також висловила щиру солідарність із родичами та близькими загиблих і постраждалих. Поліція затримала машиністів потягів, які зіштовхнулися, і їхніх помічників. Останніх звільнили, а машиністам можуть висунути звинувачення в зумисному заподіянні шкоди, що спричинилося до смерті людей.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply