Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 3, 2020

Українець поранив віце-консула Росії

Автор:

|

Жовтень 17, 2013

|

Рубрика:

Українець поранив віце-консула Росії

Віце-консул Росії в Панамі Євген Манілов був поранений ножем на стоянці Міжнародного бізнес-центру. Після операції він прийшов до тями, спілкується з родичами та співробітниками з посольства. Нападником виявився українець, який учинив акт помсти. «Поліції вдалося за гарячими слідами затримати нападника — громадянина України», — ідеться в повідомленнях преси.

Російський посол у Панамі Олексій Єрмаков зазначив, що лезо ножа, яким поранили дипломата, було, щонайменше, 10 см завдовжки. «Український громадянин раніше звертався в консульський відділ посольства Росії, і було видно, що він – неадекватний. Він просив 3-5 тис. USD, мабуть, це – наркотичне сп’яніння, що буде перевірено», — зазначив п. Єрмаков. До Панами українець прибув 1,5-2 місяці тому як турист. Дипломат поінформував також, що після інциденту посольство звернулося до місцевої поліції та МЗС із проханням посилити охорону диппредставництва.
«Ножового поранення віце-консулові РФ в Панамі Євгену Манілову завдав Олексій Лісовенко, громадянин України, уродженець міста Одеса, 1991 року народження», — ідеться в повідомленні російського посольства в центральноамериканській країні.
Натомість, п. Лісовенко заявив, що перед злочином його обпоїли або ж загіпнотизували й він був «у стані якогось туману». Про це повідомило посольство України в Мексиці. Як зазначили в українській дипмісії, Олексій стверджує, що не усвідомлював своїх дій. Незабаром українцю буде висунуто звинувачення. Його справою на місці займається почесний консул України в Панамі, і направляти окремих працівників до цієї країни посольство не планує.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply