Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

У столиці Мексики вибухнула будівля нафтової компанії

Автор:

|

Лютий 07, 2013

|

Рубрика:

У столиці Мексики вибухнула будівля нафтової компанії

У Мексиці 1 лютого внаслідок вибуху у висотній будівлі нафтової компанії Pemex, розташованій у Мехіко, загинуло 36 осіб, понад сотню людей – поранено. Через загрозу обвалу рятувально-пошукові роботи в будівлі були припинені. Поліція та військові відтіснили людей, які перебували на вулиці, на безпечнішу відстань. Близько 1,2 тис. осіб було евакуйовано. З-під уламків рятувальникам удалося витягнути одну живу людину. За словами Міґеля Анхеля Осоріо Чонга, міністра внутрішніх справ Мексики, причина вибуху поки залишається нез’ясованою.

Навколо будівлі зібралися родичі працівників Pemex. Багато хто намагався додзвонитися їм за телефонами, але, судячи з усього, безуспішно. «Будівля затряслася. Вимкнулося світло, і раптом звідусіль полетіли уламки. Колеги допомагали нам вибратися з будівлі», — розповів очевидець події Крістіан Обеле. За словами іншого очевидця, вибух стався раптово. «Звідусіль полетіли уламки скла, стелився білий дим. Люди, усі в порорсі, побігли геть із будівлі».
Зазначимо, що це — не перший такий інцидент у історії компанії Pemex. У вересні минулого року, унаслідок вибуху на газопереробному заводі в місті Рейносі на півночі країни загинули 30 осіб. Державна компанія Pemex зараз є однією з найбільших у світі. Вона володіє винятковими правами на розвідку й видобуток нафти в країні, і майже 60 % прибутків компанії надходить у державний бюджет.

До слова
У Мексиці, у місті Акапулько, в аварії загинула громадянка України Христина Крикун. Наразі посольство України в Мексиці вживає заходів для забезпечення перевезення тіла загиблої на Батьківщину. Покриття витрат, пов’язаних із відправленням тіла в Україну буде здійснюватися за рахунок страхових відшкодувань винуватця аварії, якого вже затримала поліція. Дівчину як професійну танцівницю запросили виступити із шоу-балетом у кількох нічних клубах Мехіко. Робоча віза, видана на місяць, закінчувалася, і Христина мала летіти додому до Миколаєва, але ввечері 19 січня сталася трагедія. Дівчина з подругою поверталася на таксі з роботи. Вона сиділа поруч із водієм, а подруга — на задньому сидінні. Водій не впорався з керуванням і врізався в стіну будівлі. Христина померла на місці, за життя її подруги борються медики — дівчина в реанімації. Водій не постраждав.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply