Новини для українців всього свту

Monday, Feb. 24, 2020

У Ріо впали два хмарочоси

Автор:

|

Лютий 02, 2012

|

Рубрика:

У Ріо впали  два хмарочоси

В історичному центрі Ріо-де-Жанейро (Бразилія) обвалилися два багатоповерхових будинки. Щонайменше 29 осіб «постраждали й загинули». Під завалами опинилися люди. 21-поверховий хмарочос зруйновано вщент, а десятиповерховий, який стояв поруч, обвалився лише частково. Між ними стояла ще чотириповерхова будівля, яка також завалилася. Про те скільки людей перебуває під уламками будівель, наразі не відомо.

У будинку розташовувалися, зокрема, офіси кількох юридичних фірм, а на першому поверсі — відділення банку й ресторан, проте не вказується, які з цих закладів були відчинені на момент інциденту. Даних про причини обвалу ще немає, проте медіа повідомили, що перед обваленням першої багатоповерхівки пролунав сильний вибух і відчувався запах газу.

На місці трагедії працюють десятки пожежних і рятувальників, проте очікується, що більш докладна інформація про кількість постраждалих надійде пізніше. Із міркувань безпеки на вулиці, де пролунав вибух, вимкнено електрику, дільницю оточено. Вибух стався неподалік будівлі муніципального театру, розташованого в історичному центрі міста. Сам театр не постраждав.

Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply