Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Стріляли в американських дипломатів

Автор:

|

Травень 30, 2013

|

Рубрика:

Стріляли в американських дипломатів

Двоє працівників посольства США у Венесуелі отримало кульові поранення пізно ввечері 28 травня. Інцидент стався в торговому центрі Bello Campo, розташованому в престижному районі венесуельської столиці. Постраждалими стали помічники військового аташе Роберто Езекіель Росас  і Пол Морвін, зараз вони проходять лікування в одному з медичних закладів міста, їхньому життю ніщо не загрожує.

Повідомляється, що помічники аташе розпочали суперечку з одним із відвідувачів крамниці Antonella, розташованої на нижньому рівні торгового центру, після чого останній витягнув пістолет, зробив кілька пострілів і втік із місця злочину. Унаслідок стрілянини обох дипломатів було поранено: Роберто Езекіелю Росасу  кулі потрапили в живіт і ногу, Полові Морвіну — тільки в живіт. У жодного з них не зачеплені життєво важливі органи.
Патрік Вентрелл, офіційний представник Держдепартаменту США, підтвердив інформацію, не повідомивши нових подробиць того, що сталося. «Два співробітники посольства США в Каракасі були поранені», — сказав чиновник. При цьому він зазначив, що держдепартамент перебуває на зв’язку з венесуельськими колегами.
Поліція Каракаса проводить розслідування за цією справою. Влада впевнена, що найближчим часом зможуть заволодіти конкретними фактами. Тим часом, Карлос Карраско, що відповідає за парковку біля того самого торгового центру, повідомив, що це вже – третій великий нещасний випадок за останній час у цій дільниці. Він зазначив, що два тижні тому поліцейські почали патрулювати цю місцевість, що допомогло суттєво знизити рівень злочинності. Нагадаємо, що 21 березня ц. р. Венесуела тимчасово перекрила всі неофіційні канали зв’язку зі США, з огляду на коментарі Держдепартаменту з приводу майбутніх виборів венесуельського президента.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply