Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Поліція звільнилася!

Автор:

|

Липень 26, 2012

|

Рубрика:

Поліція звільнилася!

Майже всі працівники поліції невеликого міста Сан-Франсиско-де-Кончос у північному мексиканському штаті Чіуауа в один день написали заяви про звільнення. Причиною рішення терміново залишити службу стала хвиля насильства, що захлеснула Сан-Франсиско-де-Кончос останнім часом: за місяць у місті було зареєстровано 12 убивств, тоді як його населення складає всього 3 тис. осіб. Правоохоронці скаржилися на відсутність необхідного спорядження та будь-яких ґарантій безпеки.

Зараз у штаті місцевої поліції залишилося всього четверо людей, що змусило місцеве керівництво звернутися по допомогу до федеральної влади. У підсумку в Сан-Франсиско-де-Кончос було введено підрозділи федеральної поліції та поліції штату.

Це вже — не перший подібний випадок, коли поліцейські в Мексиці кидають роботу через побоювання за своє життя. У серпні 2011 року місто Асенсьйон також у штаті Чіуауа залишилося взагалі без поліції, яка звільнилася в повному складі через безперервні погрози з боку наркомафії. У жовт­ні 2010 року поліцію іншого міста в штаті Чіуауа — Прахедіс-Герреро — очолила 20-річна студентка кримінології місцевого університету, оскільки інші поліцейські офіцери відмовилися від підвищення з міркувань безпеки. Однак через чотири місяці дівчина, залякана безперервними погрозами, утекла до США.

Штат Чіуауа вважається одним із найнеблагополучніших у Мексиці з точки зору злочинності. Його близькість до кордону зі США викликає зацікавленість до штату з боку злочинних угруповань, що займаються перекиданням наркотиків, зброї та переправленням нелеґальних міґрантів.

Петро Йосип

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply