Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 29, 2020

Поліцейські припинили страйк

Автор:

|

Лютий 16, 2012

|

Рубрика:

Поліцейські припинили страйк

Бразильські поліцейські, що протестували в місті Сальвадорі, напередодні карнавалу припинили страйк, який викликав хвилю злочинності. За 11 днів бездіяльності правоохоронців на вулицях від рук злочинців загинуло понад 150 осіб. Під час страйку сталися сутички між поліцією та військовиками.

Зазначимо, що відвідати карнавал у Сальвадорі, другому за величиною місто Бразилії, мало понад 850 тис. туристів. Місцева влада зафіксувала, що 10 % бронювань у готелях було скасовано після повідомлень про конфлікт із поліцією. Посольство США у Бразилії порадило американцям перенести мандрівки до Сальвадора, доки «ситуація з безпекою не стабілізується».

Наразі губернатор штату дав згоду на підвищення заробітної плати для працівників поліції на 6,5 %, але відмовився надати амністію для страйкуючих поліцейських, звинувачених у скоєнні злочинів. Влада інкримінує цим правоохоронцям умисні злочини. Поліцейські ж вимагали припинити переслідування своїх колеґ.

Ще 9 лютого вони постановили продовжувати страйк. Кілька днів поліцейські окуповували законодавчі збори штату. 10 лютого стало відомо, що вслід за колеґами зі Сальвадора застрайкували тисячі поліцейських, пожежних і охоронців у Ріо-де-Жанейро. Вони також вимагали підвищення заробітної плати, ризикуючи викликати хвилю злочинності й у столиці Бразилії за кілька днів до карнавалу.

І Ріо-де-Жанейро, і Сальвадор прийматимуть 2014 року чемпіонат світу з футболу. Тож страйк поліцейських викликає стурбованість із приводу ґарантій безпеки для такої масштабної спортивної події.

Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply