Новини для українців всього свту

Friday, May. 29, 2020

Нове економічне об’єднання

Автор:

|

Червень 14, 2012

|

Рубрика:

Нове економічне об’єднання

Президенти чотирьох країн Латинської Америки: Мексики, Чилі, Колумбії та Перу — підписали в чилійському місті Антофагасті угоду про створення нового економічного об’єднання — Тихоокеанського альянсу. Основна мета нового альянсу — сприяння економічній інтеґрації цих держав, розвитку та конкурентоспроможності їхніх економік. Було також досягнуто домовленості про прискорену спільну роботу для забезпечення вільного пересування товарів, послуг, капіталів і людей між чотирма країнами.

До нового економічного блоку входять держави, у яких проживає близько 207 млн осіб, а обсяг спільного валового внутрішнього продукту (ВВП) сягає 1,7 трлн USD, або 35 % від ВВП усього латиноамериканського континенту.

Як зазначив Феліпе Кальдерон, президент Мексики, його країна приєднується до альянсу для успішнішого протистояння викликам, пов’язаним із новою ґлобальною економікою, подолати які можна лише за умови співпраці з країнами латиноамериканського реґіону.

«Нам потрібна свобода всередині наших країн, свобода для товарів, які ми виробляємо, для послуг, котрі ми надаємо, для інвестицій, які ми будемо здійснювати і отримувати, а також свобода для наших громадян і їхніх ідей», — наголосив п. Каль­дерон.

 Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply