Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 20, 2021

Наркобарона заарештували на весіллі

Автор:

|

Липень 12, 2012

|

Рубрика:

Наркобарона заарештували на весіллі

Правоохоронні органи Колумбії затримали колумбійського наркобарона Каміло Торреса на прізвисько Ковбаса в день його власного весілля в одному з розкішних готелів на острові Ля-Мукура. За попередньою інформацією, одруження коштувало Ковбасі приблизно 1,5 млн USD, на весільну церемонію були запрошені численні відомі співаки, артисти, моделі — загалом понад 150 осіб.

Однак до кінця відгуляти своє весілля п. Торресу не дали: поліцейські та військовики висадилися на територію готелю і вклали всіх гостей на землю обличчям до підлоги. Дружиною Каміло Торреса мала стати знана колумбійська модель.

Поліція повідомляє, що наркобарон підо­зрюється в постачанні наркотиків у низку країн Центральної Америки та в США. В Америці був виданий ордер на його арешт. Також наголошують, що офіційно, згідно з реєстром актів цивільного стану, п. Торрес уже майже два роки вважається мертвим. Наприкінці 2010-го однією з нотаріальних контор Боготи було завірене офіційне свідоцтво про його смерть, видане відповідним державним органом. Тепер винним у цьому доведеться відповідати за підробку документів в інтересах наркобарона, який намагався таким чином заплутати правоохоронні органи та сховатися від правосуддя.

 Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply