Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Королева краси з автоматом

Автор:

|

Грудень 13, 2012

|

Рубрика:

Королева краси з автоматом

Марія Суса Флорес Гамеса, «Міс штату Сіналоа-2012», загинула в перестрілці між військовиками та членами злочинного угруповання на заході Мексики. Вона сама відкрила вогонь по військових з автомата АК-47. Як повідомила генеральна прокуратура країни, зброю пізніше було знайдено поруч із її тілом, а на руках 22-річної Гамеса експерти, провівши хімічний аналіз, виявили сліди пороху.

Красуня загинула неподалік рідного міста Гуамучіля, коли військовий патруль наштовхнувся на групу бандитів. Спочатку повідомлялося, що дівчина та її супутник загинули від випадкових куль. Потім з’явилася інформація, що королева краси могла сама перебувати в злочинному угрупованні й стріляти у військових. За однією з версій, імовірно, бандити могли прикриватися нею як «живим щитом».
Також, за даними влади, Флорес Гамеса перебувала в автомобілі разом зі злочинцями й вийшла з нього в розпал перестрілки зі зброєю в руках, аби відвернути на себе увагу солдатів і забезпечити втечу решті. Хімічний аналіз проб, узятих із рук убитої, засвідчив, що дівчина справді стріляла по солдатах і загинула від пострілів у відповідь. Розслідування обставин події триває. Влада вважає, що ватажок бандитів Орсо Іван Гастелум, який сховався після перестрілки, перебував у близьких стосунках зі загиблою королевою краси.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...