Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

Катастрофа на круїзному лайнері

Автор:

|

Січень 19, 2012

|

Рубрика:

Катастрофа на круїзному лайнері

Понад 4 тис. пасажирів було евакуйовано з круїзного судна Costa Concordia, що сіло на мілину біля західного узбережжя Італії. Згідно з даними берегової охорони, інцидент стався 13 січня, близько 21 години за київським часом. Працівник берегової охорони повідомив, що через потрапляння на мілину лайнер нахилився на один бік приблизно на 20 градусів, і в нього почала надходити вода. Унаслідок аварії круїзного корабля загинуло одинадцять осіб.

За даними служби берегової охорони, судно отримало 50-метрову пробоїну на лівому борту, після того як налетіло на кам’яний риф. Загалом на борту теплохода перебувало 3 200 пасажирів і близько тисячі членів екіпажу. Більшість із них було врятовано силами італійської берегової охорони, проте приблизно 200 людей застрягло на судні. У їх евакуації брали участь гвинтокрили, а також кораблі, що перебували неподалік. Кількох людей досі вважають зниклими безвісти. Поранення різного ступеня тяжкості отримало майже 30 осіб.

Урятованих пасажирів і членів команди лайнера влада острова Джіліо розмітила в приміщеннях шкіл, дитячих садків, готелів і церков. У Міністерстві закордонних справ України (МЗС) заявили про перебування 35 українців на борту круїзного лайнера «Коста Конкордія». На щастя, ніхто з них не постраждав.

Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...