Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 5, 2020

Головний карнавал Арґентини

Автор:

|

Січень 12, 2012

|

Рубрика:

Головний карнавал Арґентини

У місті Гуалегуайчу в провінції Ентре-Ріос за 200 км на північ від столиці Арґентини Буенос-Айреса відкрився головний карнавал країни. За даними організаторів, на літнє костюмоване «свято радості й кохання» прийшло більш як 25 тис. глядачів. На так званому корсодромі (майданчику завдовжки близько 500 м перед будівлею колишньої залізничної станції) свою майстерність продемонстрували близько тисячі артистів, об’єднаних у кілька театрально-танцювальних груп — компарс.

Деякі костюми, стилізовані під одяг учасників венеціанських маскарадів XIX ст., важили до 80 кг. Перед трибунами проїхало 12 каррос — відкритих платформ із гігантськими казковими постатями. Під гуркіт барабанів і запальні танцювальні ритми шоу тривало близько п’яти годин. Вхідний квиток коштував від 20 до 200 USD.

Карнавал триватиме впродовж двох місяців і завершиться в першу неділю березня. Очікується, що цьогоріч його відвідає близько чверті мільйона людей, а загальні доходи від проведення дійства перевищать 50 млн USD.

Найкращі групи за підсумком усіх днів виступів визначить експертне журі, до складу якого входять місцеві й іноземні знаменитості — дизайнери, художники, архітектори і музиканти. Переможцям ґарантовані суттєві державні субсидії на підготовку чергового свята. Карнавал в Арґентині робить акцент на танцях і акторській грі, його коріння сягає середньовічних іспанських традицій. Вуличні карнавали з’явилися на території сучасної Арґентини 1600 року, за часів правління іспанців. Від 1771-го такі свята почали проводитися в клубах і приватних будинках, але через 90 років вони знову повернулися на вулиці.

 Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply