Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 18, 2018

Знову осквернили могилу Бандери

Автор:

|

Травень 07, 2015

|

Рубрика:

Знову осквернили могилу Бандери

Могила Степана Бандери

На мюнхенському кладовищі «Вальдфрідхоф» 4 квітня вандали сплюндрували могилу лідера ОУН (б) Степана Бандери: на пам’ятнику з’явилися непристойні написи. Про це повідомив Олесь Городецький, громадський активіст і голова Християнського товариства українців в Італії.

«Охорона громадського порядку — це пряма компетенція німецької поліції. Повага до могил — невід’ємна ознака європейської цивілізації. Яким чином подібні речі можуть траплятися в такій передовій європейській країні, як Німеччина, в той же час, коли її дорогами «переможно» роз’їжджають байкери-рашисти? Цікаво, чи не хотів би міністр Клімкін задати це запитання своїм німецьким колегам? Було би дуже доречно», — написав п. Городецький у Facebook.
Зазначимо, що це — не перше осквернення могили Степана Бандери. Подібний випадок стався 6 лютого ц. р. А ще раніше, 17 серпня 2014-го, могилу у Німеччині взагалі підірвали. Тому рідні провідника ОУН планують установити відеоспостереження та сигналізацію на його могилі в Мюнхені.
«Я буду тепер говорити з підприємством, яке займається алярмом і камерами, щоби вони мені виставили кошторис, скільки буде коштувати такий захід. І тоді ми візьмемо рішення від Українського інституту освітньої політики, щоби вбудувати там алярм, який би відстрашував цих людей від тої ганебної праці, яку вони роблять на могилі Степана Бандери», — сказав Андрій Куцан, зять провідника. Але для цього потрібне розпорядження поліції, що є проблематичним через захист персональних даних відвідувачів цвинтаря.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...