Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

Знайшли тіло багатійки

Автор:

|

Липень 19, 2012

|

Рубрика:

Знайшли тіло багатійки

Єву Раузінґ, одну з найбагатших жінок Великої Британії, було знайдено мертвою в її помешканні в центрі Лондона. Смерть настала ще 9 липня, однак оголосили про неї тільки зараз. Тіло жінки виявили в будинку її сім’ї на площі Кадоган-плейс у престижному лондонському районі Бельгравія.

Пані Раузінґ — представниця скандальної родини, яка заробила свої мільярди завдяки всесвітньо відомій упаковці Tetra Pak. Причиною смерті 48-річної жінки називають передозування наркотиками.

Поліцейські також заарештували там 49-річного чоловіка, який мав при собі наркотичні препарати. Його ім’я в інтересах слідства не розголошується, однак британські медіа впевнено пишуть, що це — Ганс Крістіан Раузінґ, чоловік загиблої. Проблеми з поліцією в нього виникали й раніше. Ганс Крістіан є одним із спадкоємців свого батька, 86-річного Ганса Раузінґа, статки якого журнал Forbes оцінює 10 млрд USD. Преса, однак, наводить інші дані — 5,4 млрд GBP. До речі, торік Єву Раузінґ на наполягання її доньки визнали неврівноваженою особою.

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply