Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

Відомий письменник застрелився біля вівтаря Нотр-Даму

Автор:

|

Травень 30, 2013

|

Рубрика:

Відомий письменник застрелився біля вівтаря Нотр-Даму

Французький письменник Домінік Веннер учинив самогубство біля вівтаря собору Паризької Богоматері, вистреливши собі в рот із рушниці. Після інциденту поліція вирішила терміново евакуювати людей і закрити на певний час одну з основних культурних пам’яток Франції. 78-річний чоловік звів порахунки із життям 21 травня, близько 16.00 за місцевим часом.

Місце події було оточене поліцією, представники правоохоронних органів підтвердили, що при собі п. Веннер мав лист, у якому пояснював причини свого вчинку. Очевидці повідомили, що перед тим, як натиснути на гачок, він поклав послання на вівтар. Лист уже віддали на експертизу. Офіційних повідомлень про мотив, який підштовхнув Домініка Веннера до суїциду, наразі немає. Проте, з огляду на його різку критику прийнятого у Франції закону про одностатеві шлюби (за кілька годин до самогубства письменник опублікував у своєму блозі замітку, у якій активно підтримав противників одностатевих шлюбів) і той факт, що він пішов із життя з власної волі всього за кілька годин до концерту на підтримку одностатевих шлюбів, можна припустити, що саме стало причиною суїциду відомого письменника.
На місце події терміново прибув Манюель Вальс, міністр внутрішніх справ Франції. Він розповів, що на момент самогубства в будівлі собору перебувало близько 1,5 тис. осіб, більшу частину яких становили туристи.
Домінік Веннер колекціонував зброю, 1996 року своєму гобі він присвятив працю під назвою «Американські револьвери та пістолети». Швидше за все, це пояснює той факт, що письменник позбавив себе життя за допомогою колекційної «шестизарядки». Письменник спеціалізувався на військовій і політичній історії, на момент смерті був редактором журналу La Nouvelle Revue d’Histoire. Раніше він брав активну участь у французькому русі націоналістів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply