Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 11, 2019

В Ізраїлі поранили українську журналістку

Автор:

|

Квітень 12, 2012

|

Рубрика:

В Ізраїлі поранили українську журналістку

Кореспондент журналу Weekly.ua Тетяна Омельченко (на фото), перебуваючи в Єрусалимі, була поранена ґумовою кулею. Інцидент трапився 30 березня, коли палестинці відзначали традиційний День Землі. Група українських журналістів саме відві­дувала Єрусалим, де була запланована зустріч із патріархом Теофілом.

«Представники українських засобів масової інформації (ЗМІ) опинилися в епіцентрі демонстрації палестинців, які вимагали створення власної держави та повернення анексованих ізраїльтянами земель. Палестинці скандували антиізраїльські гасла й кидали камінням в ізраїльських правоохоронців, які відповідали їм стріляниною та закидали димовими шашками. Журналіст Weekly.ua була травмована ґумовою кулею, яка пошкодила їй підколінну ділянку правої нижньої кінцівки», — наголошується в повідомленні Weekly.ua. Палестинські медики надали п. Омельченко невідкладну допомогу, зараз вона повернулася до Києва.

Тетяна Омельченко висвітлює теми зовнішньої політики в журналі Weekly.ua. Прес-тур українських журналістів у Палестині організовувало палестинське посольство. Представники українських ЗМІ відвідували Рамаллу, Вифлеєм, Наблус і Єрусалим, де зустрічалися з високопоставленими палестинськими чиновниками. Організатори прес-туру, за інформацією його учасників, не забезпечували їх страховкою.

Міністерство закордонних справ (МЗС) України з’ясовує обставини поранення української журналістки ізраїльськими солдатами в Ізраїлі, повідомив Олександр Дикусаров, прес-секретар МЗС України. «Ми з’ясовуємо обставини інциденту і чекаємо на інформацію від Посольства України в Ізраїлі», — зазначив він.

Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply