Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 24, 2021

В Італії знову йдуть зливи

Автор:

|

Листопад 10, 2011

|

Рубрика:

В Італії знову йдуть зливи

Не менш ніж шестеро осіб загинуло й кілька зникло безвісти внаслідок стихії, що бушувала вранці 4 листопада в головному місті Лігурійського узбережжя Італії Генуї. Серед загиблих — двоє дітей. Потужні зливи призвели до затоплення низки вулиць, які перетворилися на бурхливі річки. Люди були змушені пересуватися по пояс у воді.

У місті було оголошено надзвичайний стан, влада закликала громадян без нагальної потреби не виходити на вулиці й не залишатися на перших поверхах будівель, оскільки їх може бути затоплено, а також не сідати в автомобілі. Одночасно з рятуванням людей пожежні виконували роботи з відключення газу й електроенерґії в усій зоні стихійного лиха. У місті закрили крамниці й одну зі залізничних станцій, яку затопило водою. Рух автівок на багатьох автострадах був ускладнений.

За останній час це — уже не перший випадок розгулу стихії на Апеннінах, у результаті чого гинуть люди. Так, 24 жовтня на Лігурію й Тоскану налетіли сильні грози, що призвели не тільки до затоплення багатьох районів, зокрема цілих кварталів у низці населених пунктів, але й спровокували могутні обвали та селеві потоки. Жертвами негоди тоді стало десять осіб. Трохи раніше, 20 жовтня, через дощ із грозою в столиці Італії Римі було затоп­лено багато кварталів історичного центру міста, туристам довелося здійснювати прогулянки по коліна у воді.

 Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply