Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 31, 2020

Українським дітям заборонили… українське

Автор:

|

Липень 31, 2014

|

Рубрика:

Українським дітям заборонили… українське
Поки українцям забороняли носити вишиванки, росіяням дозволили махати своїми прапорами

Поки українцям забороняли носити вишиванки, росіяням дозволили махати своїми прапорами

У літньому таборі «Містраль», що на узбережжі Чорного моря у Болгарії, українським дітям заборонили носити вишиванки. Водночас, російським дітям навіть дозволили використовувати державні прапори РФ. Таке рішення прийняв Ігор Абессінов, керівник групи аніматорів табору.

Міністерство закордонних справ (МЗС) України категорично засудило дискримінаційні й українофобські вчинки стосовно дітей із України. «З огляду на свідчення родичів українських дітей і очевидців, встановлена заборона на демонстрацію та носіння українських національних символів у таборі — це моральне знущання з дітей з України через демонстративний вияв неповаги до української національної символіки», — зазначили у відомстві.
У зв’язку із цим МЗС надіслало до зовнішньополітичного відомства Республіки Болгарія ноту з проханням надати правову оцінку діям п. Абессінова, провести розслідування цього інциденту та вжити заходів, щоби не допустити подібних випадків у майбутньому.
«Із метою надання необхідного консульсько-правового захисту та сприяння українським дітям, а також з’ясування всіх обставин, на місце інциденту прибув український консул», — поінформували у відомстві. Після цього головний аніматор міжнародного дитячого табору «Містраль» попросив вибачення в українських дітей за свої українофобські дії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply