Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 19, 2020

Угорці викрили московського шпигуна

Автор:

|

Липень 03, 2014

|

Рубрика:

Угорці викрили московського шпигуна
Бейла Ковач

Бейла Ковач

Генеральна прокуратура Угорщини ініціювала позбавлення представника партії «Йоббік» депутатського імунітету. Це підтвердив Жолт Молнар, голова парламентського комітету державної безпеки Угорщини. Нагадаємо, що в травні ц. р. у країні вибухнув гучний шпигунський скандал, пов’язаний з Україною та Закарпаттям. Члени одного з комітетів парламенту Угорщини заявили, що виявили переконливі докази того, що Бейла Ковач, представник партії «Йоббік» у Європейському парламенті (ЄП), шпигував на користь Російської Федерації (РФ). Генеральний прокурор Угорщини, своєю чергою, попросив Мартіна Шульца, голову Європарламенту, позбавити п. Ковача депутатської недоторканності.

Скандал розгорівся після публікації в газеті «Мадяр Немзет», яка стверджувала, що відомому депутату ЄП нібито вже висунуто звинувачення. Але Бейла Ковач заперечив свою провину. «Я ніколи не працював у жодних секретних службах — ні в угорських, ні в іноземних. Ніколи з ними не співпрацював, і вони ніколи до мене з такими проханнями не зверталися», — стверджував політик.
Тепер під час слухань більшість членів парламентського комітету державної безпеки дійшла висновку, що всі звинувачення генпрокурора щодо діяльності п. Ковача таки мають підґрунтя. Було заслухано й самого політика та Ґабора Вону, лідера партії «Йоббік». Але вони продовжують стверджувати, що Бейла Ковач абсолютно чистий перед законом. Цікаво, що Адам Міркоцкі, прес-секретар «Йоббіка», заявив, що якщо навіть буде доведено факт шпигунства п. Ковача проти європейських інституцій на користь РФ, то це нічого не означає. Адже Європейський Союз (ЄС), за його словами, «це — не Угорщина».
Варто зазначити, що Ґабор Вона та Бейла Ковач нещодавно перебували в Москві, де різко розкритикували нинішнє керівництво України та закликали до створення русинсько-угорської автономії на території Закарпаття. 19 червня вони взяли участь в створенні міжнародної асоціації «За суверенітет» разом із представниками Міжнародного євразійського руху (лідер — російський шовініст Олександр Дугін), російського Національного визвольного руху й іншими одіозними міжнародними провокаторами.
20 червня Адам Міркоцкі вимагав, аби уряд Угорщини розпочав негайні перемовини з Україною з приводу гарантій захисту угорців Закарпаття. Основним важелем перемовного процесу він назвав відвертий шантаж, а саме – так званий реверсний газ, який Угорщина продає Україні. Тобто, залишити закарпатських угорців без газу для угорського «Йоббіка» й означає, мабуть, справжній «захист закордонних співвітчизників».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply