Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 19, 2019

Тимошенко — серйозно хвора

Автор:

|

Березень 01, 2012

|

Рубрика:

Тимошенко — серйозно хвора

«За даними двох берлінських професорів медицини, які обстежили ув’язненого провідника української опозиції, Юлія Тимошенко — серйозно хвора», — повідомляє Suddeutsche Zeitung. За посередництва уряду Федеративної Республіки Німеччина жіночу в’язницю під Харковом відвідали невролог і хірург-ортопед. Як повідомляється в статті, представниця німецької клініки не розкрила подробиць про хворобу

п. Тимошенко, пославшись на лікарську таємницю. «Євгенія Тимо­шенко, зі свого боку, заявила, що на її матір, можливо, чекає операція через пошкодження міжхребцевого диска, що спричиняє сильний постійний біль. Також, за її словами, є підозра на пахову грижу», — ідеться в статті.

Українська влада намагається виставити Юлію Тимошенко симулянткою, зазначає видання. Проте демократична опозиція звинувачує керівництво в систематичних арештах політичних супротивників і ненаданні їм відповідної медичної допомоги. «Так, колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, який перебуває в ув’язненні з грудня 2010 року, заявив, що через погане харчування та відмову в медикаментах захворів на цироз печінки», — уточнює автор статті.

«Адвокати колишнього міністра оборони Валерія Іващенка звинувачують владу в тому, що їхньому підзахисному відмовляють у необхідному лікуванні. За їхніми словами, п. Іващенко зазнає сильного болю в спині, він може ходити, тільки спираючись на паличку, і до того ж у в’язниці отримав хронічне запалення підшлункової залози», — продовжує журналіст Томас Урбан. Також автор передає відгук лікаря й депутата Європарламенту від Чехії Зузанни Ройтової: вона вважає очевидним, що стан здоров’я п. Тимошенко є наслідком ненадання належної медичної допомоги.

 Suddeutsche Zeitung

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...