Тимошенко — серйозно хвора
«За даними двох берлінських професорів медицини, які обстежили ув’язненого провідника української опозиції, Юлія Тимошенко — серйозно хвора», — повідомляє Suddeutsche Zeitung. За посередництва уряду Федеративної Республіки Німеччина жіночу в’язницю під Харковом відвідали невролог і хірург-ортопед. Як повідомляється в статті, представниця німецької клініки не розкрила подробиць про хворобу
п. Тимошенко, пославшись на лікарську таємницю. «Євгенія Тимошенко, зі свого боку, заявила, що на її матір, можливо, чекає операція через пошкодження міжхребцевого диска, що спричиняє сильний постійний біль. Також, за її словами, є підозра на пахову грижу», — ідеться в статті.
Українська влада намагається виставити Юлію Тимошенко симулянткою, зазначає видання. Проте демократична опозиція звинувачує керівництво в систематичних арештах політичних супротивників і ненаданні їм відповідної медичної допомоги. «Так, колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, який перебуває в ув’язненні з грудня 2010 року, заявив, що через погане харчування та відмову в медикаментах захворів на цироз печінки», — уточнює автор статті.
«Адвокати колишнього міністра оборони Валерія Іващенка звинувачують владу в тому, що їхньому підзахисному відмовляють у необхідному лікуванні. За їхніми словами, п. Іващенко зазнає сильного болю в спині, він може ходити, тільки спираючись на паличку, і до того ж у в’язниці отримав хронічне запалення підшлункової залози», — продовжує журналіст Томас Урбан. Також автор передає відгук лікаря й депутата Європарламенту від Чехії Зузанни Ройтової: вона вважає очевидним, що стан здоров’я п. Тимошенко є наслідком ненадання належної медичної допомоги.
Suddeutsche Zeitung
Грандіозна демонстрація у Будапешті
Ліберали програли вибори, набрали 5%. Протестують проти народу, який пРумунія не впустила до себе книжки для української меншини
Інформацію не пробували перевірити? Ніцой подала недостовірні факти іАскольд Лозинський про «наших» бандитів
Українці! Єднайтесь брати мої бо лихо вже прийшло! Окупанти з земл«Загадка» гунів: історична правда українців незручна для всіх
Аттила, учися хлопче