Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 23, 2020

Трилер про Україну

Автор:

|

Червень 21, 2012

|

Рубрика:

Трилер про Україну

Лі Тернер (на фото), посол Великої Британії в Україні, написав трилер про Україну. Дипломат повідомив, що пише романи, однак жоден із них поки що не був надрукований. «Щоправда, один твір я продав людям, які побажали його екранізувати. Отримав непогану суму. І тепер можу з гордістю говорити, що я — професійний письменник. Сценарій запропонували кільком студіям, але до екранізації справа ще не дійшла», — зазначив він.

Щодо останнього свого дітища посол сказав, що «це — трилер, дія якого розгортається у трьох містах — Москві, Києві та Севастополі».

«Британський дипломат в Україні розслідує вбивства ключових українських бізнесменів та політичних лідерів і з’ясовує, що за всіма цими подіями стоїть куди страхітливіша змова, аніж він міг припустити», — розповів п. Тернер. Він висловив сподівання, що його твір припаде до смаку як любителям трилерів, так і тим, хто цікавиться Україною.

Посол також повідомив, що в Києві зазвичай користується метро, іноді зупиняє на вулиці машини. «Недавно, коли їхав попуткою, автомобіль зупинив дорожній інспектор. Мені було дуже цікаво подивитися, як розвиватимуться події: візьме інспектор хабар чи ні. Адже про це багато пишуть і говорять. Міліціонер перевірив документи — і все! Ми абсолютно спокійно поїхали далі», — сказав Лі Тернер. Він також додав, що анонімно брав участь у Дні велосипедиста й кілька разів їздив із друзями на Труханів острів.

Петро Йосип

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply