Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Святкування Дня незалежності в Польщі вилилося в масові заворушення

Автор:

|

Листопад 20, 2014

|

Рубрика:

Святкування Дня незалежності в Польщі вилилося в масові заворушення

Протести у Польщі

Поліція Варшави 11 листопада ц. р. була змушена використати водомети, після того як кілька сотень людей у масках, котрі від’єдналися від маршу праворадикальних сил, почали кидати каміння та пускати сигнальні ракети в лави поліціантів.

Група протестувальників відокремилася, коли марш, участь у якому взяли десятки тисяч людей, перетнув міст через річку Віслу та досяг східного берега поблизу національного футбольного стадіону. Ця купка радикалів спершу розібрала тротуарну бруківку, а потім почала жбурляти нею в правоохоронців, одягнених у спеціальні шоломи та споряджених щитами. Також у представників поліції полетіли лавиці з території сусідньої автостанції.
Поліція наблизилася до учасників заворушень, більшість і яких ховала свої обличчя під балаклавами, після чого для розгону демонстрантів був застосований водомет. У підсумку бунтівники повернулися назад на міст і пішли в тому напрямку, звідки прибули. Унаслідок акції близько 20 осіб зазнало поранень, а більш як 200 — було затримано.
Головним слоганом акції став девіз Ruska kurwa, який поляки зробили гештеґом, а потім улаштували твіттер-шторм. Поляки вийшли цілеспрямовано висловити свою думку щодо політики Кремля в Україні, а точніше — окупації Криму та частини Донбасу. Люди обурилися сваволею «оскаженілого ведмедя, що оберігає тайгу та накидається на чужі степи». Уесь світ дивиться на Росію як на неадекватного відвідувача витверезника, до якого ще не скоро прийде прозріння, а шкоди тимчасом він встигне накоїти багато! Тому такий вибух агресії — цілком зрозумілий, тим більше від поляків, найгірші сторінки історії котрих тісно пов’язані з Росією.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply