Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Скандал із дружинами

Автор:

|

Червень 21, 2012

|

Рубрика:

Скандал  із дружинами

Президент Франції Франсуа Олланд (на фото) потрапив у центр політичного скандалу через конфлікт між його колишньою цивільною дружиною Сеголен Руаяль і його нинішньою супутницею Валері Трірвейлер. На першій шпальті газети Le Monde від 14 червня інцидент охарактеризовано як «перші проблеми нормального президентства». Le Figaro написала про «розгубленість у верхах держави».

12 червня п. Трірвейлер побажала у своєму мікроблозі «удачі Олів’є Фалорні, який ніколи не був негідним, який стільки років безкорисливо служив жителям Ла-Рошелі й боровся разом із ними». Політик лівого спрямування пан Фалорні, як і п. Руаяль, балотується у французький парламент від міста Ла-Рошелі. Він, своєю чергою, назвав корабель France-1, на якому проводили прес-конференцію сoціалісти, «Титаніком».

Тим часом Сеголен Руаяль, яка балотується від сoціалістів, обігнала в першому турі Олів’є Фалорні, що представляє рух Divers gauche. Прихильники п. Руаяль позиціонують п. Фалорні як сoціаліста-«дисидента».

Сеголен Руаяль прокоментувала слова Валері Трірвейлер лише через добу, оскільки, з її слів, заява сьогоднішньої супутниці президента Олланда була «надто жорстокою». «Я почуваюся цілком розбитою, я ж не робот», — наголосила п. Руаяль.

Як зазначає The Daily Telegraph, Франсуа Ол-ланд, котрий намагається триматися осторонь від парламентських виборів, офіційно висловив свою підтримку Сеголен Руаяль. Саме через це, за непідтвердженими даними, Валері Трірвейлер і побажала удачі суперникові колишньої дружини президента. Представники правих політичних сил у відповідь звинуватили президентську пару в змішуванні приватного та публічного життя.

Сеголен Руаяль балотувалася на посаду президента Франції 2007 року, однак програла в другому турі Ніколя Саркозі. У разі перемоги на парламентських виборах п. Руаяль сподівається стати головою Національних зборів Франції. У п. Руаяль і п. Олланда, які ніколи не були офіційно одружені, проте прожили разом понад 25 років, четверо дітей. Їхній союз розпався 2007 року, коли, за даними французької преси, у Франсуа Олланда почався роман із Валері Трірвейлер.

Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply