Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Постріли в Римі

Автор:

|

Травень 01, 2013

|

Рубрика:

Постріли в Римі

Постріли перед палацом Киджі в самому центрі Рима пролунали 28 квітня, коли новий уряд Італії на чолі з Енріко Леттою складав присягу в розташованому приблизно за кілометр Квірінальському палаці за присутності президента. Невідомий чоловік шість разів вистрелив по карабінерах, після чого спробував утекти, але був затриманий. Унаслідок інциденту було поранено двох охоронців порядку, одного з них — важко. Невелике поранення отримала й вагітна жінка, що перебувала в той час на площі.

Як виявилося, стріляв такий собі Луїджі Преіті. За свідченнями очевидців, він діяв абсолютно холоднокровно. Під час затримання 49-річний італієць просив убити його. Брат п. Преіті Арканджело заявив, що той «не є психічно неврівноваженою людиною й ніколи не страждав від психічного захворювання». Він працював каменярем, утратив роботу, розлучився й мав іще низку серйозних особистих негараздів. Однак за інформацією правоохоронних органів, у чоловіка таки був психічний розлад. Він повідомив слідчим, що хотів стріляти в політиків. Раніше в нього не було проблем із юстицією.
Анна-Марія Канчеллієрі, міністр юстиції Італії, назвала інцидент у Римі «тривожним фактом», зазначивши, що не вірить, що тут «задіяна режисура». На її думку, мова, швидше за все, іде про «окремий жест, який зробила психічно неврівноважена людина». Попередній аналіз подій приводить до висновку про «ізольований учинок», наголосила урядовець.
Ситуація із забезпеченням правопорядку в Італії не викликає занепокоєння, заявив Анджеліно Алфано, віце-прем’єр і міністр внутрішніх справ нового уряду. Луїджі Преіті начебто мав намір скоїти самогубство, але в нього закінчилися набої. Однак високопосадовець стверджує, що необхідне додаткове розслідування всіх обставин злочину, він також повідомив, що в країні «посилено заходи контролю над об’єктами, яким може загрожувати небезпека».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply