Новини для українців всього свту

Thursday, Nov. 21, 2019

Помпеї реконструюють

Автор:

|

Квітень 12, 2012

|

Рубрика:

Помпеї  реконструюють

Уряд Італії на чолі з Маріо Монті підготував проект із порятунку давньоримського міста Помпеї, включеного до Списку культурної спадщини ЮНЕСКО. Багатомільйонний план із ре­ставрації та підтримання 66 га знаменитого на весь світ археологічного комплексу на загальну суму 105 млн EUR повинен бути повністю виконаний до грудня 2015 року. Кошти на збереження цієї унікальної пам’ятки культури виділено з Європейського фонду реґіонального розвитку.

Проект із порятунку комплексу Помпеї містить п’ять основних напрямків: дослідження та діагностика, зміцнення наявних будівель, поліпшення сервісу для відвідувачів, підвищення рівня системи безпеки й відеоспостереження та посилення організаційної структури.

Маріо Монті подякував попередньому уряду під керівництвом Сільвіо Берлусконі за те, що він ініціював цей масштабний проект. «Найближчим часом ми розпочнемо роботи», — пообіцяв голова уряду, нагадавши, що щодня Помпеї в середньому відвідують 6 тис. відві­дувачів, а іноді це число сягає й 20 тис. осіб.

Юстина Зарваниця

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...