Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 7, 2019

Поліція провела антиісламістські рейди

Автор:

|

Січень 22, 2015

|

Рубрика:

Поліція провела антиісламістські рейди

Французький поліцейський

Щонайменше, троє людей було взято 16 січня ц. р. заручниками у відділенні пошти під Парижем. Невідомий чоловік зателефонував у поліцію міста Коломба і повідомив, що силоміць утримує трьох людей. Він стверджував, що озброєний автоматом Калашникова, пістолетом і кількома гранатами. Правоохоронці почали перемовини, унаслідок яких зловмисник здався.

У зв’язку з нападами в Парижі минулого тижня в кількох країнах Європи поліція та спецслужби провели антиісламістські рейди. У Франції було затримано 12 осіб, яких підозрюють у тому, що вони допомогли нападникам, надавши їм зброю або автомобілі. Як писав «Міст», 7 січня ц. р. озброєні люди зчинили стрілянину в редакції Charlie Hebdo у Парижі. Загинули 12 чоловік, серед них — головний редактор журналу.
Понад 200 поліцейських провело обшуки й арешти підозрюваних ісламістів у Берліні (Німеччина). Зокрема, був заарештований лідер угруповання, котрий нібито планував здійснювати напади в Сирії. Затриманий 41-річний чоловік турецького походження підозрюється в тому, що він очолював «ісламістську екстремістську організацію, до якої входили громадяни Туреччини та РФ із Чечні й Дагестану».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply