Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 3, 2020

Пасажирський потяг зійшов із рейок

Автор:

|

Липень 18, 2013

|

Рубрика:

Пасажирський потяг зійшов із рейок

Серйозна аварія на залізниці сталася 12 липня в департаменті Есон на південь від французької столиці Парижа. Згідно з попередніми даними префектури, із рейок зійшов пасажирський потяг, є жертви — як мінімум, восьмеро, десятки людей травмовано.

Приміський поїзд у Лімож відправився з Аустерліцького вокзалу близько 17.00. За наявною інформацією, він рухався на великій швидкості та врізався в платформу, пошкодивши навіс і огорожі на ній. Одна із частин потяга перекинулася на бік. Пасажири виявилися заблокованими всередині понівечених вагонів. За словами очевидців, платформа станції в містечку Брітіньї-сюр-Орж — серйозно пошкоджена.
На момент аварії в поїзді перебувало 350 осіб. Постраждалих шпиталізували до паризьких лікарень. Число поранених людей не вказується. Рух у напрямку Аустерліцького вокзалу в Парижі припинили. На місце пригоди терміново виїхав міністр транспорту Франції.
Гійом Пепі, президент Національної компанії французьких залізниць, заявив, що причини аварії наразі не встановлено. «Ми можемо лише сказати, що потяг зійшов із рейок. Ми поки що не знаємо, чому це відбулося. Ведеться розслідування, на місці події працюють експерти», — сказав п. Пепі. За словами головного залізничника, спершу з рейок зійшло два вагони поїзда — третій і четвертий, потягнувши за собою й інші, деякі з них завалилися на бік.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply