Warning: getimagesize(/homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/uploads/2014/12/Debris-Mh17-014-450x270.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/plugins/wonderm00ns-simple-facebook-open-graph-tags/public/class-webdados-fb-open-graph-public.php on line 948

Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

Оприлюднено дані про розслідування катастрофи «Боїнга»

Автор:

|

Грудень 24, 2014

|

Рубрика:

На місці авіакатастрофи

Нідерланди й Україна майже одночасно оприлюднили інформацію Міжнародної слідчої групи про перебіг розслідування катастрофи малайзійського «Боїнга». З’ясування причин авіакатастрофи, за попередніми даними, триватиме протягом всього наступного року. Василь Вовк, начальник Головного слідчого управління Служби безпеки України, розповів, що наприкінці 2014-го голландська сторона оприлюднить узгоджений всіма сторонами звіт про розслідування обставин трагедії.

У зверненні Фреда Вестербеке, прокурора Нідерландів, до родичів загиблих наголошується, що слідство зосередилося на визначенні точної причини авіакатастрофи та встановленні осіб людей, котрі є за неї відповідальними. «Від самого початку Генеральна прокуратура виходила з того, що мова йде про підозру в умисному вбивстві, здійсненні авіакатастрофи зі смертельним результатом і військовий злочин», — повідомив п. Вестербеке.
Експерти вивчали цифрові та телекомунікаційні перехоплення телефонних розмов, у т. ч. оприлюднені українською стороною. Було досліджено близько 5,5 млрд сайтів у Інтернеті, таких як блоги і форуми, а також сторінки соціальних мереж, де публікувалися фотографії та відеоматеріали зі східної України.
Уже проведено ідентифікацію переважної більшості загиблих у катастрофі. У певної кількості жертв було виявлено в тілі металеві фрагменти, які не мають стосунку до матеріалу літака й можуть бути елементами ракети.
«Численні повідомлення в медіа вказують на один напрямок: рейс МН 17 був збитий зенітно-ракетною установкою. Ми його розслідуємо, але не можемо заплющувати очі на існування інших сценаріїв катастрофи. На слідство покладено відповідальність надати суду незаперечні докази», — наголосив голандський прокурор.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply