Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

Мусульмани проти собак

Автор:

|

Лютий 16, 2012

|

Рубрика:

Мусульмани проти собак

Ґрандіозний скандал спалахнув у Нідерландах після того, як місцевий політик-мусульманин запропонував заборонити в Гаазі, третьому за величиною місті країни, утримувати собак. Річ у тому, що, за ісламськими традиціями, пес уважається «нечистою» твариною. Через це багато європейців сприйняли виступ проти собак як спробу насадити в Нідерландах закони шаріату.

Винуватець скандалу Хасан Кучук, представник міської ради від партії «Ісламські демократи» й турок за національністю, арґументував свою позицію тим, що утримання собак як домашніх улюбленців рівнозначне жорстокому поводженню з тваринами. У зв’язку із цим він закликав визнати утримання собак у Гаазі за карний злочин.

Полтер Лінден, представник Партії свободи у міській раді Га­аги, відповів п. Кучуку: «У цій країні мати собаку — законно. Той, хто не згоден із цим, повинен переїхати куди-інде». Зазначимо, що мусульмани зараз становлять уже 12 % від 500-тисячного населення Гааги. І це вже — не перший конфлікт, пов’язаний зі спробою накинути європейському суспільству ісламські релігійно-правові норми. Так, восени минулого року мусульмани з Берна зажадали від швейцарської влади прибрати хрест із державного прапора, бо він є християнським сим­волом і не тільки ображає їхні релігійні почуття, а й «суперечить політиці мультикультурності».

 Юстина Зарваниця

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply