Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 18, 2018

Італія заморозила активи Азарова-молодшого

Автор:

|

Травень 07, 2015

|

Рубрика:

Італія заморозила активи Азарова-молодшого

Олексій Азаров

Фінансова поліція Італії наклала арешт на рахунки та нерухомість Аркадія Ротенберга, соратника Путіна, а також на власність Олексія Азарова, сина колишнього прем’єр-міністра України, придбану ним через підставну компанію. Євген Перелигін, посол України в Італії, підкреслив неоднозначність італійської політики щодо України та РФ. Попри очевидну проросійську налаштованість Італія стала єдиною в Європі країною, яка наклала арешт та заморозила активи та нерухомість друга Путіна, заявив дипломат.

Також, за його словами, ще восени 2014 року було заарештовано земельні ділянки та нерухомість Олексія Азарова, хоча цей факт не набув широкого розголосу. «Їх (об’єкти нерухомості) придбала протягом 2012-2013 рр. італійська компанія Agosto 2012, яку пов’язують з австрійськими компаніями Азарова-молодшого», — розповів п. Перелигін.
Як відомо, в з березня 2014-го ласність Олексія Азарова перебуває під штрафними санкціями Європейського Союзу. Його звинувачують у розкраданні державних коштів та їх виведенні за кордон. Аркадій Ротенберг навесні 2014 року теж потрапив під обмеження через анексію Криму Росією.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...