Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 21, 2020

Хайді Тальявіні подала у відставку

Автор:

|

Червень 11, 2015

|

Рубрика:

Хайді Тальявіні подала у відставку

Хайді Тальявіні

Спецпредставник голови Організації з безпеки та співпраці в Європі (ОБСЄ), швейцарський дипломат Хайді Тальявіні подала у відставку. Про це повідомив Жан-Марк Кревуазьє, офіційний представник федерального департаменту закордонних справ Швейцарії. У центральному офісі ОБСЄ цю інформацію підтвердили офіційно. Жодних інших подробиць не оприлюднено. Однак Хайді Тальявіні, швидше за все, іще проведе заплановані на 16 і 23 червня ц. р. зустрічі групи.
Джерело в ОБСЄ розповіло, що рішення залишити посаду Хайді Тальявіні ухвалила з емоційних причин. «Вона не вперше піднімала це питання. Перемовини — важкі, кінця-краю їм не видно, людина морально та фізично втомилася. Особливо втомилася вона емоційно, коли сепаратисти постійно їй брешуть просто в обличчя», — заявив інформатор. Він також зазначив, що для Секретаріату ОБСЄ крок п. Тальявіні не став несподіванкою і пошук кандидата на її посаду вже почався.
Леонід Кучма, представник України у тристоронній контактній групі щодо вирішення проблеми на сході України, назвав роботу Хайді Тальявіні як спеціального представника голови ОБСЄ конструктивною. «Поки відставка пані Хайді Тальявіні не прийнята, можу висловити жаль із приводу того, що вона залишає посаду, і свою вдячність п. Тальявіні за конструктивну роботу на посаді представника ОБСЄ в тристоронній контактній групі», — сказав екс-президент України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply