Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 15, 2018

ЄП підтримав скасування візового режиму для України

Автор:

|

Січень 28, 2016

|

Рубрика:

ЄП підтримав скасування візового режиму для України
Європейський парламент

Європейський парламент

Європейський парламент (ЄП) закликав керівні інституції Європейського Союзу (ЄС) продовжити законодавчу процедуру включення України до переліку держав, для громадян яких скасовуються візові вимоги. Про це йдеться в резолюції ЄП від 21 січня. «Європарламент позитивно оцінює зусилля українського керівництва у виконанні плану дій із візової лібералізації та вітає з оприлюдненням остаточної позитивної доповіді щодо прогресу в імплементації цього плану», — йдеться в документі.
Депутати висловили сподівання, що українське керівництво виконає в першому кварталі 2016 року всі зобов’язання щодо боротьби з корупцією, а Рада ЄС і країни-члени якомога швидше продовжать процедуру надання Україні та Грузії безвізового режиму.
Крім того, депутати ЄП дали позитивну оцінку реформам і просуванню до стандартів ЄС у Грузії, Молдові й Україні. У резолюції також засуджується втручання РФ у конфлікти на територіях цих країн, а також окупація Криму. Депутати також зазначили, що ЄС повинен і надалі продовжувати фінансову підтримку реформ у Грузії, Молдові й Україні.

Володимир Пиріг, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...