Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Донька Путіна втекла з Нідерландів

Автор:

|

Липень 31, 2014

|

Рубрика:

Донька Путіна втекла з Нідерландів

Марія Путіна

Пітер Брйортьєс, мер нідерландського міста Хільверсума, запропонував депортувати доньку Путіна з країни. Вислати Марію Путіну з Нідерландів п. Брьортьєс закликав під час ранкового ефіру місцевої радіостанції. За словами посадовця, донька російського президента мешкає в місті Ворсхотені, біля Гааги.

Однак офіційно факт проживання доньки російського президента в Нідерландах не підтверджено, відомо лише те, що 29-річна Марія живе в цивільному шлюбі з Йоріттом Фаассеном, нідерландським громадянином. Водночас, місцеві журналісти виклали в мережу фотографії апартаментів доньки російського президента вартістю близько 2,5 млн EUR.
Пізніше чиновник попросив вибачення, зазначивши, що висловився «не дуже мудро» й це було зумовлене «почуттям безпорадності, яке багато хто поділяє» у зв’язку з катастрофою «Боїнга-777» «Малайзійських авіаліній» 17 липня ц. р. у Донецькій області, під час якої загинули 154 громадян Нідерландів.
Тим часом, Марія Путіна, остерігаючись «суду Лінча», сама покинула свій пентгаус у Ворсхотені. За інформацією британської газети Mirror, вона разом із своїм бойфрендом виїхала з будинку, що, за іронією долі, розташований усього за 30 км від летовища, із якого вилетів «Боїнг-777» «Малайзійських авіаліній», збитий у Донецькій області.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply