Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Бухенвальд унесуть до списку ЮНЕСКО

Автор:

|

Вересень 06, 2012

|

Рубрика:

Бухенвальд унесуть  до списку ЮНЕСКО

Влада Тюрингії запропонувала включити нацистський концтабір Бухенвальд, розташований у цій федеральній землі, до Списку культурної спадщини ЮНЕСКО. Із такою ініціативою виступив Крістоф Мачі, міністр освіти, науки та культури Тюрингії. На його думку, концтабір є «найважливішим свідченням злочинів націонал-соціалізму й історії XX ст.».

Крістоф Мачі подасть заявку на конференції міністрів культури Німеччини, на якій вирішується, який список німецьких пам’яток буде передано в ЮНЕСКО. Раніше федеральні землі домовилися, що до нового переліку від Німеччини ввійде по дві пам’ятки культури з кожної землі.

Бухенвальд, розташований під Веймаром, існував як нацистський концтабір з 1937-го по 1945 рік. За цей час там було вбито або померло понад 56 тис. осіб. Ув’язнені Бухенвальду були звільнені американськими військовиками 11 квітня 1945 року. Територія частково використовувалася НКВС у 1945—1950 рр. як табір для інтернованих. До слова, до Списку культурної спадщини ЮНЕСКО вже внесено нацистський концтабір Освенцім.

Юстина Зарваниця

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...