Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 18, 2019

Берлусконі засудили до ув’язнення

Автор:

|

Березень 14, 2013

|

Рубрика:

Берлусконі засудили до ув’язнення

Суд Мілана 7 березня засудив колишнього прем’єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі до одного року в’язниці. Політика звинувачують у незаконній публікації запису конфіденційної телефонної розмови 2005 року. Так, суд задовольнив вимогу прокуратури, яка просила для п. Берлусконі року позбавлення волі.

Крім того, судді засудили до двох років і трьох місяців перебування за ґратами Паоло Берлусконі, молодшого брата екс-прем’єра, видавця міланської газети Il Giornale, що належить медійній групі Mediaset. Крім розкриття інформації йому інкримінують незаконне придбання записів телефонних розмов. На додачу до відбування тюремного терміну брати Берлусконі будуть змушені виплатити компенсацію розміром 80 тис. EUR політичному опонентові екс-прем’єра П’єро Фассіно та ще сплатити 10 тис. EUR судових витрат.
Суд у цій справі розпочався в березні минулого року. Слідство звинувачувало Сільвіо Берлусконі в тому, що в Il Giornale було незаконно опубліковано розшифрування телефонної розмови між головою компанії Unipol Джованні Косорте й тодішнім лідером лівої опозиції та головним політичним опонентом п. Берлусконі П’єро Фассіно. Співрозмовники обговорювали угоду з BNL. Цей текст перебував у розпорядженні слідства та вважався конфіденційною інформацією. Тим не менше, він з’явився на сторінках видання 31 грудня 2005-го, а рішення про його публікацію, за версією слідства, було ухвалене на віллі Сільвіо Берлусконі біля Мілана. У підсумку угода між Unipol і BNL так і не відбулася, п. Фассіно був скомпрометований, а банк BNL пізніше купила французька група BNP Paribas.
Нагадаємо, що в жовтні 2012 року п. Берлусконі було визнано винним у фінансових махінаціях, які екс-прем’єр здійснював у своїй компанії Mediaset. Спочатку міланський суд засудив політика до чотирьох років позбавлення волі. Йому також було заборонено обіймати державні посади протягом трьох років. Однак у зв’язку з амністією термін тюремного ув’язнення для Сільвіо Берлусконі скоротили до року.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...