Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 22, 2019

Банда торгувала українками

Автор:

|

Березень 15, 2012

|

Рубрика:

Банда торгувала українками

У польському місці Тарнуві виявлено злочинне угруповання, яке примушувало до проституції кілька десятків українок, переважно — із Львівщини. Справу розслідують Центральне слідче бюро польського міста Жешува та прокуратура Львівської області.

Польські сутенери, яким допомагала українська громадянка, їздили селами Львівщини, пропонуючи дівчатам роботу танцюристками в Польщі. Для прикриття зловмисники організували в Польщі офіційну підприємницьку діяльність, а також леґалізували перебування українок на польській території. Насправді ж у жертв відбирали паспорти та змушували надавати інтимні послуги в орендованому приміщенні.

Для того, аби дівчата не мали змоги дурити сутенерів, ті обладнали приміщення відеокамерами, завдяки чому фіксували кількість клієнтів. До «непокірних» працівниць застосовували фінансові покарання. Деякі з українок займалися примусовою проституцією протягом кількох років.

За висновками прокуратури, суд уже заарештував на тримісячний термін Катаржину М. і Роберта Л., яким інкримінують торгівлю людьми, а також чотирьох інших осіб (двох жінок і двох чоловіків), котрі допомагали схиляти дівчат до проституції. Своєю чергою, львівська прокуратура звинуватила українку, яка сприяла польському угрупованню у вербуванні дівчат. У матеріалі наголошується, що йдеться про одну з найбільших за останні роки справ щодо торгівлі людьми на півдні Польщі.

Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...