Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 13, 2019

Акція на підтримку Тимошенко

Автор:

|

Березень 21, 2013

|

Рубрика:

Акція на підтримку Тимошенко

Банер «Свободу – Юлі» було розгорнуто на центральній площі біля собору Дуомо в Мілані (Італія). Акція тривала більш ніж години і за цей час зібрала десятки прихильників Юлії Тимошенко й навіть поліцейських, які не лише привітно поставилися до українців, а й охороняли мітинґ від провокацій.

«Це – дев’яте місто Європи, восьма країна, у якій було розгорнути такий банер. І цікаво, що не тільки італійці, а й гості цієї прекрасної країни знають про проблеми України, а головне — не розуміють, чому п. Тимошенко досі — за ґратами. Приміром, члени спортивного клубу з лижного катання зі Швейцарії не просто знають про проблеми нашої країни, а й прагнуть, аби Україну швидше прийняли до Європейського Союзу, що дасть змогу вирішити проблеми з узурпацією влади», — завила Тетяна Хитрик, голова Солом’янської партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Нагадаємо, що банер на підтримку Юлії Тимошенко також було розгорнуто у Франції — на паризькій Ейфелевій вежі, у Нідерландах – на площі Дам, що в Амстердамі, у Польщі — у варшавському аеропорті «Шопен», у Чехії — на центральній Староместській площі в Празі, у Греції — біля Акрополя та на найвищій точці Афін — горі Лікавіттос, у Болгарії — на центральній площі Софії, біля будівлі уряду.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...