Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 29, 2020

Афганець спробував перерізати собі горло біля палацу королеви

Автор:

|

Лютий 07, 2013

|

Рубрика:

Афганець спробував перерізати собі горло біля палацу королеви

Церемонію зміни варти навпроти резиденції англійської королеви Єлизавети II 3 лютого ледь не зіпсувало самогубство. Десятки туристів стали очевидцями того, як поліція знешкодила буйного чоловіка, який розмахував двома ножами. 54-річний житель Лондона Талхат Реман, одягнений у афганський головний убір — паколь, привернув до себе увагу натовпу під час недільної зміни караулу біля Букінґемського палацу. Біля пам’ятника-меморіалу Вікторії він дістав два ножі з 15-сантиметровими лезами й рушив до входу в палац, щось при цьому бурмочучи.

У цей момент тим, що відбувається, зацікавилися працівники поліції. Вони оточили чоловіка, вигукуючи «Зброя, зброя», тоді як кінний полісмен намагався змусити всіх присутніх відступити подалі. Чоловік уже був готовий зробити те, заради чого прийшов, і приставив собі до горла лезо, але правоохоронціі повалили його на землю влучним пострілом із тазера — пістолета, який стріляє електродами й паралізує ударом струму. Правоохоронці схопили лежачого чоловіка й відвели у відділок. Королева Великої Британії Єлизавета II та її чоловік принц Філіп у момент інциденту перебували в Сандрінгемському палаці в Норфолку, але їм було повідомлено про надзвичайну пригоду. Самовбивця-невдаха був заарештований за звинуваченням у порушенні спокою та носіння зброї в громадському місці.

До слова
Королева Нідерландів Беатрікс 28 січня заявила, що зрікається престолу на користь свого старшого сина 45-річного принца Оранського-Нассау Віллема-Олександра. Вона зробила відповідну заяву, виступивши на державному телебаченні зі зверненням до нації. Беатрікс зараз 74 роки. Королевою Нідерландів Беатрікс стала 1980-го, після того як на її користь зреклася престолу її мати. Віллем-Олександр — перша дитина Беатрікс і принца Клауса. Після коронації Беатрікс Віллем-Олександр отримав титул принца Оранського. Зараз йому — 45 років. За освітою Віллем-Олександр — історик, закінчив Лейденський університет. Як майбутній конституційний монарх, він стажувався в різних державних установах і в армії. Має військові звання в Королівських сухопутних військах, Королівському військово-морському флоті та Королівських військово-повітряних силах.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply