Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Зниклу посилку знайшли на eBay

Автор:

|

Грудень 20, 2012

|

Рубрика:

Зниклу посилку знайшли на eBay

Такий собі Ел Коен виявив посилку, яку йому відправили з Франції, на онлайн-аукціоні eBay. Не дочекавшись пачки, чоловік кілька місяців намагався з’ясувати на пошті, куди зникло його замовлення. За словами п. Коена, кілька місяців тому він замовив 40 дисків місцевого маловідомого реґґі-гурту Stand High Patrol. Посилку мали доставити з Франції.

Однак чоловік так і не дочекався свого замовлення. Пізніше він зв’язався з поштою Канади, але йому не змогли надати інформацію щодо його запиту. Пізніше Елові Коену повідомили, що коробку знайшли на складі недоставлених посилок у Онтаріо, але вона була порожня.
Зневірившись у отриманні зниклого замовлення, канадець вирішив пошукати записи гурту на eBay. Там він виявив, що якийсь мешканець Онтаріо виставив лот із точно такою ж кількістю альбомів Stand High Patrol, яку він замовив із Франції.
Ел Коен вийшов на зв’язок із продавцем і з’ясував, що той придбав диски в межах акції з продажу незатребуваних посилок, що нагромадилися на пошті (цей аукціон пошта влаштовує регулярно). На пошті ситуацію назвали дивною. Представник відомства заявив, що не знає, як таке могло статися й чому платівки опинилися на аукціоні. За його словами, зазвичай незатребувані відправлення зберігають на складах протягом семи місяців, поки листоноші намагаються відшукати одержувача.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...