Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 19, 2019

Знайшли японський траулер

Автор:

|

Березень 29, 2012

|

Рубрика:

Знайшли японський траулер

Японський траулер, віднесений понад рік тому потужним цунамі, було помічено біля берегів провінції Британська Колумбія. За словами представника Об’єднаного центру координації рятувальних операцій у місті Вікторії, судно заіржавіло, однак виглядає не так уже й погано.

Траулер зараз перебуває більш ніж за 200 км

від островів Королеви Шарлотти. Уперше судно побачив військовий повітряний патруль. Пізніше було встановлено, що траулер перебуває у вільному плаванні ще з 11 березня 2011 року.

Працівники японської берегової охорони вже визначили особу власника судна. Риболовецький траулер раніше був приписаний до порту в префектурі Аоморі на півночі острова Хонсю. Про подальші плани щодо судна не повідомляється. Зазначається лише, що фахівці встановили за траулером спостереження щодо можливого витоку палива з нього. Наразі судно не становить жодної загрози навколишньому середовищу.

Траулер був винесений від узбережжя Японії потужним цунамі, висота хвиль якого сягала 10 м і яке було спровоковане землетрусом магнітудою 9 балів. Жертвами природної катастрофи стало не менш ніж 19 тис. людей. Тисячі з них дотепер уважаються зниклими безвісти.

 Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...