Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Злива паралізувала Торонто

Автор:

|

Липень 11, 2013

|

Рубрика:

Злива паралізувала Торонто

У Торонто 8 липня пройшли потужні дощі — випало понад 100 мм опадів, наслідком яких стало затоплення вулиць і масове вимкнення електроенергії. Місцями вода піднялася до рівня 2 м. На шосе й невеликих вулицях буквально потонули сотні автомобілів, фактично зупинено рух метро. Влада закликає населення за можливості не покидати своїх будинків.

За даними засобів масової інформації, на «гарячу лінію» постійно надходили дзвінки зі зверненнями про допомогу від людей, що опинилися замкненими у своїх автівках. У міжнародному летовищі «Пірсон» затримувалися або були скасовані десятки авіарейсів. Тим часом, повідомлень про загиблих або поранених наразі не надходило.
У 2,6-мільйонному Торонто більш ніж 300 тис. городян залишилося без електропостачання. У найближчому до нього місті Міссіссазі, що входить до агломерації Великий Торонто з населенням понад 5 млн осіб, без світла вже залишилися 700 тис. жителів. Також було відключення електроенергії, на щастя, не настільки масове, і в іншому місті агломерації — Бремптоні.
Через недостатнє електропостачання та підтоплення було зупинено роботу метрополітену Торонто. Тисячі пасажирів виявилися заблокованими в потягах під землею й були змушені чекати на допомогу рятувальників. Уздовж ліній підземки було пущено додаткові автобуси. На ранок 9 липня вдалося відновити подачу електроенергії у більшість районів Торонто, однак на той час, коли верстався номер, без електрики все ще залишалося близько 50 тис. осіб.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply