Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

Жінка позивається з Бібером

Автор:

|

Липень 19, 2012

|

Рубрика:

Жінка позивається  з Бібером

Американка подала до суду на співака Джастіна Бібера за те, що після відвідин його концерту в неї почалися проблеми зі слухом. Тепер «постраждала» вимагає компенсації розміром 9,23 млн USD.

Стейсі Вілсон Беттс разом із донькою відвідала концерт п. Бібера в місті Портленді (штат Орегон) 14 липня 2010 року. На думку жінки, фанати, що побачили свого кумира на сцені, надто бурхливо висловлювали свої емоції гучним вереском. Сам співак лише посилив цей ефект, сівши в металеву «гондолу» у формі серця й вирушивши в «політ» над фан-зоною.

«(Бібер) створив хвилю галасу, пересуваючись від однієї частини концертного майданчика до іншої, а потім ще й «підігрівав» публіку, яка голосно кричала, роблячи різкі рухи руками вгору», — ідеться в позові п. Беттс. Через гучні звуки слуховий апарат жінки суттєво постраждав: зараз вона чує шум і свист у вухах, які заважають їй спати. Також вона страждає й від інших проблем зі слухом.

Джастін Бібер став відомим після появи роликів на YouTube, у яких він виконував свої пісні в стилі RnB. Дотепер артист записав три альбоми, які розійшлися загальним накладом 15 млн примірників. У серпні минулого року 18-річний Бібер, популярний серед школярок, отримав нагороду Video Music Awards американського музичного телеканалу MTV у номінації «Найкраще чоловіче відео року». Проте, за даними інтернет-видання AskMen.com, виконавець посідає й перше місце в рейтинґу найбільш набридлих медіаперсон: про нього хотіли би забути 47 % респондентів. Нагадаємо, що торік журнал People назвав п. Бібера найбагатшим підлітком у шоу-бізнесі. За даними видання, за рік він заробив 53 млн USD.

 Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply