Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 20, 2021

Занепокоєння ставленням до Тимошенко

Автор:

|

Липень 19, 2012

|

Рубрика:

Занепокоєння ставленням до Тимошенко

У Канаді занепокоєні рішенням Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і карних справ, який укотре відклав розгляд касаційної скарги на вирок екс-прем’єру Юлії Тимошенко. Про це заявив Боб Декерт, парламентський секретар міністра закордонних справ і член парламенту Канади.

«Ми були дуже засмучені через рішення суду не задовольнити клопотання Юлії Тимошенко (розглядати касацію без неї) і не проводити слухання справи», — сказав п. Декерт, який спостерігав за засіданням суду від імені уряду Канади. Він наголосив, що «уряд і парламент Канади відчувають дуже велике занепокоєння через стан здоров’я Юлії Тимошенко, ставлення до неї та судові розгляди, які виглядають як політично мотивовані».

Боб Декерт також повідомив, що в червні представники Комітету парламенту Канади в закордонних справах перебували в Україні й на основі цього візиту зробили звіт по Україні, який був затверджений усіма представниками політичних партій канадського парламенту. Він зазначив, що в цьому документі містився заклик до уряду Канади звернутися до української влади з вимогою щодо негайного звільнення п. Тимошенко й інших політв’язнів, надання потрібного лікування Юлії Тимошенко, Юрію Луценку та Валерію Іващенку, а також забезпечення проведення чесних і вільних виборів в Україні.

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply