Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Загроза від російської аґресії — реальна

Автор:

|

Листопад 20, 2014

|

Рубрика:

Загроза від російської аґресії — реальна

Джон Берд

Влада Канади надалі чинитиме тиск на Російську Федерацію (РФ), заявив Джон Берд, міністр закордонних справ країни. «Канада уважно стежить за розвитком ситуації (на сході України. — Ред.) і продовжить працювати зі своїми партнерами та союзниками, щоби зберегти тиск, який чиниться на Росію, аби вона припинила свою агресію», — сказав п. Берд.

За словами міністра, «Росія повинна негайно вивести свої війська та зброю зі суверенної території України й припинити надавати матеріально-технічну допомогу ополченцям». Джон Берд також зазначив, що «Канада серйозно стурбована у зв’язку з ескалацією насильства на сході України».
«Крім того, Росія й ополченці повинні виконувати умови про припинення вогню та вивезти важку зброю з районів, в яких вони домовилися (з владою України. — Ред.) припинити вогонь», — наголосив міністр.
А Стівен Гарпер, прем’єр-міністр Канади, зажадав від Путіна вивести війська з України. Під час рукостискання з Путіним на саміті G-20, що проходив в Австралії, п. Гарпер прямо попросив президента Росії «забратися з України». Однак Путін, за словами його прес-секретаря Дмитра Пєскова, відповів, що, «на жаль, це неможливо зробити, тому що нас там немає».
Роберт Ворк, заступник міністра оборони США, і Річард Фадден, його колега з міністерства оборони Канади, обговорили виклики глобальній безпеці, а також співпрацю двох країн у цьому напрямку. Йшлося, в тому числі, про ситуацію в Україні та Європейському реґіоні, загалом, на тлі агресії РФ. Про це повідомила прес-служба Пентаґону.
«Сторони обговорили ситуацію в Україні, наголосивши на поточних зусиллях, що робляться ними з метою надання допомоги українській державі, а також внесок обох націй у заходи підтримки в межах НАТО», — йдеться у повідомленні оборонного відомства США. Представники міністерств оборони Сполучених Штатів і Канади також зосередили увагу на операціях із протистояння екстремізмові Ісламської держави, зміцнення ядерного потенціалу США, а також розширення двосторонніх відносин у військовій галузі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply