Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Забратися з України — в інтересах РФ

Автор:

|

Листопад 26, 2014

|

Рубрика:

Забратися з України — в інтересах РФ

Джон Берд

В інтересах самої Росії було би «забиратися» з України. Про це заявив Джон Берд, міністр закордонних справ Канади у своєму виступі в межах конференції, організованої Радою НАТО в Канаді. За його словами, РФ є справді великою країною, проте Путін, здається, вирішив цю велич підірвати.

«Незважаючи на задекларований намір забезпечити статус великої держави для Росії його (Путіна. — Ред.) політика викликає зворотний ефект. Він ізолює РФ та ослаблює її й політично, й економічно, — наголосив п. Берд. – Кремль перетворює колишніх друзів на супротивників. Його напади на Україну та Грузію є найочевиднішими прикладами цього, але ми не повинні забувати й про провокації Росії щодо інших сусідів».
Проте найбільш кричущим випадком, на його думку, є кампанія в Україні, яка вже забрала понад 4 тис. життів. «Якщо він продовжить наполягати, то увійде в історію як людина, котра знищила все, що було позитивного у відносинах РФ і України — історичні, релігійні, культурні, навіть братські зв’язки», — підкреслив урядовець. На його думку, Путін мало що може запропонувати Україні. «Усе, що може дати Путін, — це жорстка міць репресивної машини, яка працює на залякування, пропаганду та самоцензуру», — констатував Джон Берд.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply