Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 29, 2020

Вислали російських дипломатів

Автор:

|

Лютий 02, 2012

|

Рубрика:

Вислали російських дипломатів

Влада Канади вислала з країни чотирьох працівників Посольства Російської Федерації (РФ) в Оттаві після арешту канадського військовослужбовця, підозрюваного в шпигунстві на користь Москви. Представники російського посольства в Оттаві не підтверджують цієї інформації. У диппредставництві наполягають, що дипломати виїхали у РФ у зв’язку зі закінченням термінів відрядження.

Раніше стало відомо, що канадська влада заарештувала морського офіцера Джеффрі Пола Ділайла, підозрюваного в шпигуванні на користь «іноземних осіб». Мас-медіа з посиланням на неназвані джерела повідомили, що зацікавленою в шпигунстві державою могла бути Росія.

Пан Ділайл був затриманий на місці злочину при спробі передачі таємних даних. Водночас, жодна з підозр стосовно затриманого Джеффрі Пола Ділайла поки що не отримала офіційного підтвердження. 40-річний Джеффрі Пол Ділайл проходив службу в одному з розвідувальних підрозділів канадських Військово-морських сил у Галіфаксі. Обвинувачення проти нього були висунуті в рамках закону про безпеку інформації, прийнятого в грудні 2001 року, після терористичних актів 11 вересня в США.

Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply