Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 18, 2018

Відновлення нафти буде стимулювати долар

Автор:

|

Січень 06, 2016

|

Рубрика:

Відновлення нафти буде стимулювати долар

Котування нафти

Нафтовий ринок 2016-го чекає відновлення, яке обіцяє імпульс зростання валют країн-виробників. «Надлишок пропозиції не обіцяє нічого хорошого в короткотерміновій перспективі, однак у другій половині 2016 року слід очікувати певне відновлення», — зазначив Домінік Шнайдер, глава сировинного підрозділу UBS Wealth Management.
Зростання цін на нафту повідомить імпульс валют країн-виробників, зокрема канадського долара, який орієнтований на економіку США, що демонструє впевнену динаміку. Торік канадський долар втратив 20 % проти американського, на тлі обвалу цін на енергоносії. Незважаючи на похмурий прогноз, неприродно низькі ціни пояснюються «невідповідністю реального стану речей і того, що буде в майбутньому», — стверджує Білл Сміт, інвестиційний директор Battery Park Capital. На його думку, перспективи щодо попиту та пропозиції на цей рік — цілком позитивні.
Ці прогнози різко контрастують із щорічним звітом ОПЕК, який свідчить, що для відновлення цін знадобляться десятиліття. Втім, якщо нафта і відновиться, це піде на користь не всім валютам. Постраждає, зокрема австралійський долар.
На тлі структурного надлишку пропозиції на ринку нерухомості Китаю, попит на сталь буде млявим, затьмарюючи перспективи для залізної руди. Нагадаємо, що австралійський долар втратив торік 10 % проти американського. Домінік Шнайдер прогнозує ослаблення валюти в майбутні 6-12 місяців, на тлі спаду торгівлі та великого дефіциту поточного рахунку.

Наталія Волобоєва, Take-profit.org

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...