Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 17, 2019

Відкриті лекції в УКУ

Автор:

|

Квітень 05, 2012

|

Рубрика:

Відкриті лекції в УКУ

У Школі біоетики Українського католицького університету (УКУ) відбудуться відкриті лекції професора з Канади Юрія Мончака на тему «Ґенетика й молекулярна біологія: біоетичні проблеми». Д-р Мончак є директором Лабораторії молекулярної діагностики, професором медичного факультету Макгільського та Монреальського університетів.

«У Лабораторії молекулярної діагностики в Канаді займаються сучасними дослідженнями невиліковних захворювань, зокрема онкологічних, — зазначив о. д-р Ігор Бойко, керівник Школи біоетики, декан філософсько-богословського факультету УКУ. — Тому на лекціях у Школі біоетики проф. Мончак розповідатиме про нові відкриття медицини не лише з наукової точки зору, а й із біоетичної».

Юрій Мончак є гостьовим професором УКУ. Торік він читав лекції у Школі біоетики УКУ про нові можливості молекулярної ґенетики та сучасні протиракові терапії.

Проф. Мончак разом зі своєю матір’ю заснував Фонд імені Михайла Мончака, о. Івана Гаврилюка, Дарії Когутяк і Софії Кокоцької при Українській католицькій освітній фундації. Йому небайдужі проблеми морально-етичного характеру та їх оцінка з християнської точки зору.

Прес-служба УКУ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...