Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 27, 2021

Вагони з вугіллям зійшли з рейок

Автор:

|

Січень 23, 2014

|

Рубрика:

Вагони з вугіллям зійшли з рейок

У провінції Британська Колумбія, в околицях міста Бернебі, 18 січня ц. р. зійшло з рейок сім вагонів із вугіллям. Як повідомив сержант Вейн Бейр, представник поліції, «три з них перекинулося, і частина вугілля опинилася в струмку, що протікає вздовж залізничного полотна». 

«Ніхто з людей не постраждав, — уточнив він. — Ми довели інформацію про інцидент до відома працівників міністерства з питань охорони навколишнього середовища. Причини аварії з’ясовуються». У потязі, який належить залізничній компанії The Canadian National Railway Company, налічувалося 152 вагони.
Це – уже друга пригода з вантажними поїздами цієї компанії в січні. 14 січня поблизу містечка Пластер-Рок (провінція Нью-Брансвік) зійшло з рейок і перекинулося 19 вагонів і цистерн, у тому числі зі скрапленим газом і нафтою. Дев’ять цистерн загорілося, і пожежним після трьох днів боротьби з вогнем довелося навіть застосовувати спрямовані вибухи, щоби загасити полум’я. Понад 150 людей із розташованих у радіусі двох кілометрів будинків було евакуйовано.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply